Czapki, czapeczki i kapelusze!

Ostatni wpis dotyczący ciepłych płaszczy na zimę nie może obejść się bez kontynuacji. Wybranie dobrego płaszcza, który byłby zarówno ciepły, wygodny, no i przede wszystkim modny – często graniczy z cudem. Mam nadzieję jednak, że mój ostatni post pomógł Wam w wyborze, dzięki czemu znalazłyście model idealny dla siebie.

Gdy problem z płaszczem zostanie już ostatecznie rozwiązany, pora zwrócić uwagę na niemniej ważny element naszego stroju – nakrycie głowy. Jesienna aura spowodowała, że teraz bez czapki nie wychodzę z domu. Niestety w związku z tym pojawia się kolejny problem dotyczący oczywiście nakrycia głowy. Co należy dopasować do płaszczu, a co do kurtki? Nie ukrywam, że w kwestii mody jestem tradycjonalistką i niechętnie łącze ze sobą stroję klasyczne i sportowe. Wydaje mi się, że potrzeba sporego wyczucia do tego, by ubrać kapelusz z dużym rondem do kurtki sportowej. W efekcie możemy wyglądać po prostu źle, co nie jest chyba przez nikogo pożądane. Osobiście natomiast wolę zainwestować tajemniczy i elegancki ‘look’, niż w eklektyczne dziwactwo. W odwrotnej sytuacji – gdy dobieramy do eleganckiego płaszcza wyjściowego, modne aktualnie czapki z pomponem i rękawiczki z jednym palcem – również nie da nam to pożądanego efektu. Przecież nikt nie chcę wyglądać komicznie (no może poza klaunami w cyrku ;)).

Powiedzcie mi co o tym myślicie, czy zaryzykowałybyście nietypowe połączenie kurtki sportowej i kapelusza z ogromnym rondem, bądź też czapki i płaszcza z pomponem? Czy też stawiacie na klasykę i sprawdzone trendy? Może macie ulubione gwiazdy, które idealnie łączą ze sobą klasykę i stroje sportowe? Jestem ciekawa Waszych spostrzeżeń!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s