Wygodne i piękne stylizacje casualowe

Chciałabym Wam pokazać kilka luźnych stylizacji na co dzień, które jednocześnie są nietuzinkowe, dzięki czemu będziesz wyglądać pięknie i czuć się mega swobodnie.

Nie wiem jak Wy, ale ja osobiście w moich stylizacjach stawiam nie tylko na to, aby się świetnie prezentowały, ale także, żebym się w nich komfortowo czuła. Dlatego też bardzo często zamiast szpilek, zabieram ze sobą zwykłe adidasy, bądź balerinki, jeśli chcę wyglądać bardziej elegancko. Jakoś nie mam takiego ciśnienia, żeby nosić buty na obcasie. Wiem, że dzięki nim możemy dodać sobie kilka centymetrów i wysmuklić optycznie sylwetkę, ale mimo wszystko, wygoda jest dla mnie podstawą, bo tylko wtedy nie muszę chodzić skrępowana i spięta. Nie oznacza to jednak, że szpilki poszły u mnie w całkowitą odstawę, bo gdy idę na jakieś wesele, czy imprezę, to je założę, rzecz jasna. Na co dzień jednak, zdecydowanie wybieram buty na płaskiej podeszwie.

Następną kwestią, która pozwala mi czuć się swobodnie, jest odpowiedni dekolt – odpowiedni oznacza nie głęboki, a także spódnice i sukienki, które nie są zbyt krótkie. Uważam, że można zwracać uwagę innych swoim wyglądem w inny sposób, niż zakładanie miniówek i dużych dekoltów.

Ponadto uważam, że stylizacja powinna być przede wszystkim bardzo praktyczna. W końcu nigdy nie wiadomo, co się nam może przydarzyć.

A teraz parę stylizacji casualowych, w których poczujesz się swobodnie, wygodnie, a zarazem stylowo i pięknie 🙂

(Niektóre z nich zostały uwieńczone butami na obcasie, jednakże wklejam je tutaj, bo przecież buty zawsze można przebrać!)

ciepła stylizacja z boyfriendami pastelowy sweter stylizacja tunika asymetryczna i białe spodnie codzienne zestawienie casualowe zestawienie stylizacja casualowa z koszulą w kratkę marynarka smokingowa codzienna stylizacja luźne zestawienie na co dzień stylizacja z kombinezonemI co Wy na to? Podobają Wam się powyższe zestawienia casualowe? 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s