Odwzorowywanie stylizacji gwiazd tańszym kosztem

W dzisiejszym wpisie pokażę Wam, jak skomponować looki Gwiazd tak, aby wyglądały one bardzo podobnie, a jednak kosztowały mniej. Rzecz jasna nie wszystkie elementy stylizacji Celebrytek zostaną przeze mnie odwzorowane w stu procentach, bowiem uważam, że nawet w zestawieniach inspirowanych w całości cudzym lookiem, trzeba dodać coś od siebie, czyli przykładowo dobrać inne obuwie, dodatki, albo wybrać inny materiał konkretnego elementu garderoby, jaki widzieliśmy na danym zdjęciu.

Sztuka odwzorowywania nie jest trudna. W ostatnim czasie nawet Gwiazdy stawiają na minimalistyczne stylizacje, bo to one robią największą furorę. Musisz więc nauczyć się myśleć prosto podczas komponowania codziennych zestawień. PAMIĘTAJ: prostota jest kluczem do wszystkiego, bowiem ona zawsze broni się sama i nie potrzebuje zbędnego komentarza. Jest po prostu uniwersalna i ponadczasowa.

Oto kilka moich propozycji inspirowanych, bardziej lub mniej stylizacjami Celebrytek:

wyglądaj jak Kwaśniewska ubierz się jak Angelina Jolie odwzorowanie stylizacji Mirandy Kerr komponowanie zestawień w stylu gwiazdodwzorowanie stylizacji mariny Łuczenko Wyglądaj jak modelkaubierz się jak Kim Kardashian stylizacja Kim Kardashian - odwzorowywanieI jak Wam się podobają moje propozycje? 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s