Jesienna odzież wierzchnia

Jako, że kalendarzowa i faktyczna jesień już nadeszła, postanowiłam przygotować dla Was post na temat stylowych okryć wierzchnich właśnie na tę porę roku. Pokaże Wam nie tylko kurtki, czy płaszczyki, ale i inne alternatywne okrycia, które zapewnią wystarczającą ilość ciepła, natomiast wyglądają niestandardowo.

W jesieni bardzo lubię to, że nie trzeba nosić jakiś nie wiadomo jak grubych kurtek – można założyć coś lżejszego, a do tego ubrać np. grubszy sweter, bądź założyć kolorową apaszkę. Ponadto jesienne stylizacje są świetne, ponieważ pokazują więcej elementów garderoby, które wystają spod rozpiętej kurtki.

Przejdę od razu do konkretów i pokażę Wam kilka, moich zdaniem świetnych, i do tego niedrogich propozycji jesiennej odzieży wierzchniej w kompletnych stylizacjach:

pastelowy błękit kurtka skórzana Jesienna kurtka frędzle zielony trencz beżowy trencz płaszcz pastelowy róż szare ponczo z frędzlami kurtka skórzana czarna kremowa kurtka skórzana na jesień czarny płaszczyk jesienny Płaszczyk biker kurtka jeans ze skórzanymi rękawami Boyfriend jacket szary płaszcz z paskiem

 

Advertisements

One thought on “Jesienna odzież wierzchnia

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s