Monashe Party Collection, AW15/16

Marka odzieżowa Monashe, nie od dziś znana czytelniczkom bloga, przygotowała na nadchodzący karnawał kolekcję wieczorową. Jak można scharakteryzować ją w kilku słowach? Blask, kolor i koronka. Frędzle boho, klasyczne princeski i powłóczyste suknie maxi. Dla każdego coś wyjątkowego.

Sylwester coraz bliżej i być może już teraz masz zarezerwowane miejsce w ulubionym klubie czy restauracji. Jeśli już wiesz, jak spędzisz tę wyjątkową, jedyną w roku noc, niebawem przyjdzie czas, by pomyśleć o kreacji. Tegoroczne trendy postanowiliśmy zaprezentować Wam na przykładzie kolekcji Monashe skompletowanej specjalnie z myślą o nadchodzącym karnawale. Co w niej znajdziemy?

Nieśmiertelna sukienka princeska

Tradycyjnemu krojowi polotu dodają odważne kolory. Dziewczęcy fason dodaje wdzięki paniom w każdym wieku, maskuje niedoskonałości sylwetki, a w połączeniu ze szpilkami pozwoli stworzyć prawdziwie wyjściowy look, z którym płeć męska wodzić będzie oczami przez całą sylwestrową noc.

sukienka pronceska

Koronkowa sukienka

Zawsze na czasie, zawsze wieczorowa, zawsze mega sexy. Trudno o bardziej zmysłowy, a przy tym elegancki materiał niż koronka. Wie o tym nasz projektant, u którego w tegorocznej kolekcji karnawałowej koronkowa sukienka jest absolutną dominantą.

kolaz koronka3

Połysk!

Cekiny, błyszczące materiały, złoto i srebro. Karnawał to najlepszy czas, by zabłysnąć w stylu glamour. Jeśli an co dzień preferujesz skromny styl biurowy i nieodłącznie towarzyszy Ci szarość, w karnawale możesz zaszaleć. W sezonie 2016 im więcej blasku, tym lepiej!

Długość maxi

Romantycznie i kobieco. Długie, powłóczyste sukienki w starym stylu ciągle są na topie i nie znikają z kolekcji najbardziej znanych projektantów. Pojawiają się również u Monashe, w kilku ciekawych odsłonach.

I jak, wiecie, już, co założyć w karnawale 2016?

Advertisements

One thought on “Monashe Party Collection, AW15/16

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s