Modne prezenty dla dziewczyn – pomysły, które zawsze się sprawdzają

Święta coraz bliżej, większości z nas przyjdzie zatem przeistoczyć się w mikołaja lub aniołka – i polecieć do sklepu po prezenty. Jeśli nie macie pomysłów na podarunki dla przyjaciółki, koleżanki czy siostry, dziś parę inspiracji na wyjątkowe prezenty dla dziewczyn.

Jak dla mnie, absolutnym numerem 1 w tej kategorii jest biżuteria. Niemal każda dziewczyna ją lubi. Trzeba tylko wiedzieć, w jaki mniej więcej styl celować. Nie musisz kupować prawdziwej złotej, ani nawet srebrnej. W sklepach pełno jest modnej biżuterii sztucznej, która może posłuży trochę krócej, ale z pewnością ucieszy i będzie świetnym dodatkiem do stroju.

Zimowa czapka to drugi pomysł, jaki przychodzi mi o głowy. Ciepła i hipsterska? Ideał 🙂 dla kumpeli, koleżanki z ławki czy dla siostry. Możesz też wybrać coś w wersjo bardziej imprezowej, np. czapkę z daszkiem.

Zegarek to już prezent bardziej elegancki – kiedy chcesz kupić coś większego – ale niekoniecznie. Wszystko zależy od tego, jaki wybierzesz – czy plastikowy z „sieciówki”, czy np. markowy. Dla miłośniczek modnych trendów, której nie mają jeszcze złotych zegarków na bransolecie, z pewnością taki prezent będzie miłą niespodzianką. Fajnie prezentują się też plastikowe i gumowe zegarki w żywych kolorach.

Mile widzianym chyba przez wszystkie dziewczyny prezentem są torebki. Mała kopertówka czy torebka do ręki przyda się od razu – w karnawale. Nie musisz kupować torebki na co dzień, radzę wybrać coś mniejszych gabarytów, na specjalne okazje.

Jeśli torebka, to i portfel. To klasyk wśród prezentów. Nie musisz wydawać na niego wiele, by sprawić przyjaciółce radość. Lakierowany, z cekinami, ćwiekami czy klasyczny – wybór należy do Ciebie.


Jeśli szukasz miłego i modnego drobiazgu, zawsze możesz kupić pasek do spodni. Paski nosimy teraz również do swetrów, sukienek, a nawet płaszczy, jest więc duża szansa, że Twój prezent znajdzie wiele zastosowań.

pasek

Oto kilka prostych pomysłów, które zawsze się sprawdzają. Listę można oczywiście wydłużać bez końca, także czekam na Wasze pomysły. Co dopiszecie do listy?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s