Co nowego w szafie piszczy? – torebki na wiosnę 2016

Czarna torebka na łańcuszku, powoli ustępuję miejsca wiosennym kolorom. Za niedługo głęboko w szafie wylądują też ciężkie kurtki i płaszcze, a my odetchniemy lżejszym, cieplejszym powietrzem. Jakie kolory i co nowego oferuje modowy rynek tej wiosny? Oto kilka moich propozycji:

Czarna torebka na łańcuszku ustępuje miejsca dla:

1. Pomarańczowej kopertówki – hit tego sezonu. Dla mnie w wersji xxl, na co dzień do pracy czy szkoły. Ożywczy pomarańczowy kolor doskonale uzupełnia stylizację, a charakteru nadaje metalowy element w kolorze złotym na przodzie torebki – pasuje do złotych dodatków na kurtce i butach.

orange

2. chanelki w kolorze brudnego różu – niewiele się różni od klasycznej czarnej torebki na łańcuszku, ma jednak bardziej opływowe kształty (nie takie kwadratowe), a jej kolor, to jeden z najmodniejszych pastelowych kolorów tej wiosny. Gdyż według ekspertów w dziedzinie mody ten sezon ma obfitować w pastele, a brudny róż przoduje wśród nich.

 

3.czerwona Sophie – z okazji zbliżających się walentynek oczywiście, ale nie tylko. Walentynki w małej czarnej i z czerwonymi dodatkami – torebka, szpilki, szminka – idealna stylizacja jak dla mnie. Torebka Sophie jest pojemna, elegancka – mieści format A4 i nadaje się zarówno na specjalne okazje jak i na co dzień do pracy.

Oczywiście to nie wszystkie modne torebki na wiosnę tego roku. Poza tym czarna torebka na łańcuszku jako klasyczny dodatek do kolorowych pastelowych strojów tej wiosny, to również trendy stylizacja – ta torebka tak naprawdę nigdy z mody nie wyjdzie. Jednak na wiosnę warto zaszaleć innymi kształtami i kolorami i poczuć się jak królowa wiosny.

Advertisements

One thought on “Co nowego w szafie piszczy? – torebki na wiosnę 2016

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s