Zielona kopertówka – gorący towar tej wiosny

Zbliża się wiosna, a wraz z nią nowe trendy w modzie. Już wiadomo, że w szczególności modne będą kopertówki – zresztą nie wychodzą z mody od lat, jednak w tym roku mają być na pierwszych miejscach gorących towarów i wyprzedzać w popularności wszystkie inne torebki. Poza tym w tym roku stawiamy na mocne, jaskrawe kolory – mój wybór padł konkretnie na zielony.

Zielona kopertówka – do czego?

Wiadomo, torebkę w jednym kolorze i to jeszcze jaskrawym ciężko dopasować. Jednak z drugiej strony wystarczy ubrać się klasycznie – z klasycznymi kolorami zielona kopertówka na pewno nie będzie się gryzła, a dodatkowo nada charakter całej stylizacji – i na tym właśnie polega jej zadanie. Nawet jak ubierzesz się cała na czarno zielona torebka sprawi, że będziesz wyglądała fantastycznie. Spróbuj do tego dodać jeszcze inne akcesoria w tym samym odcieniu, na przykład srebrno – zielone kolczyki lun srebrny łańcuszek z jaskrawozielonym kolorem – takie połączenia tworzą fantastyczny look! Zielona kopertówka pasuje jeszcze do szarości, beżu, białego itd. Nie chodzi tu o to, żeby w całości ubierać się np. na biało, ale raczej mieszać te stonowane kolory, np. biała koszula, beżowe spodnie i beżowy sweterek rozpinany i do tego kopertówka.

A do kolorowych ubrań – też można założyć taką kopertówkę należy tylko uważać kolory były stonowane, na przykład pastelowe – skoro mamy jaskrawą torebkę. Warto też nie ubierać się w całości na kolorowo, czyli żółta bluzka, zielone spodnie i torebka – to by była lekka przesada. Lepiej ubrać na przykład białą bluzkę, do niej miętowe pastelowe spodnie i do tego zielona kopertówka – takie połączenie będzie ze sobą ładnie współgrało. Warto zatem mieć kolorową kopertówkę w tym sezonie – z pewnością uda Ci się ją połączyć z wieloma rzeczami z twojej szafy.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s