Spodenki na lato? Boardshorty!

Lato i wiosna to przyjemne okresy zmiany pogody. Wyższe temperatury powietrza zachęcają do wyjazdów nad wodę, grilli i ciekawszego sposobu na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Okres wiosenno letni to również zmiana garderoby. Wszyscy z chęcią zmieniamy ciepłe bluzy i kurtki oraz długie spodnie na krótkie spodenki oraz lekkie bluzki.

Przygrzewające słońce oraz rozkwitająca przyroda sprawia, że napawa to nas optymizmem do otaczającego świata. Dużo chętniej planujemy wyjazdy nad wodę, aby odpocząć od miejskiego zgiełku i spędzić czas w ciekawym otoczeniu. W takie ciepłe dni każdemu z nas zależy na wygodzie i poczuciu komfortu. Co łączy wodę, wygodę i funkcjonalność? Odpowiedź jest prosta boardshorty. Wykonane z szybkoschnących lekkich materiałów są idealnym rozwiązaniem na upalne dni. Są przewiewne, a krój nie ogranicza ruchów. Wielu czołowych producentów sprzętu do sportów wodnych posiada w swojej ofercie tego typu spodenki. Pozwala to na znalezienie wielu ciekawych grafik oraz krojów. Cechami charakterystycznymi boardshortów są wykonanie z szybkoschnącego materiału, luźny krój sięgający delikatnie przed lub za kolano, wykonane z siateczki wykończenie wewnątrz spodenek oraz ściągacz ze sznurkiem pozwalającym na regulację spodenek.

Uniwersalny krój oraz specjalistyczny materiał powodują, że boarshorty są spodenkami, które idealnie sprawdzą się na plaży jako kąpielówki lub spodenki do uprawiania większości sportów wodnych. Ich uniwersalność polega również na tym, że idealnie sprawdzą się jako spodenki do miasta. Na rower, rolki czy spacery. Ich główną zaletą do uprawiania w nich wszelkich aktywności jest lekkość.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s