Zwiastun zmiany trendów- maxi sukienka?

Mało jest trendów, które są na przekór ogółowi, który jest przyzwyczajony do kompletnie innych rodzajów odzieży. W czasach gdy całe elementy garderoby kobiecej są produkowane by raczej odsłaniać niż zasłaniać pojawił się ciekawy trend- maxi sukienka.

Czym jest maxi sukienka? Są to klasyczne długie suknie, sięgające właściwie do kostek. Wykonane z bawełny, szyfonu i wielu innych materiałów. W czym tkwi odmienność tego trendu od noszenia klasycznych sukienek? W tym, że są one noszone zarówno na elegancko jak i na sportowo. W odpowiednio dobranej kreacji do obuwia sportowego typu Adidas Superstar, trampek typu Converse i wielu innych w połączeniu z maxi sukienką będziesz wyglądać bardzo kobieco, a jednocześnie będzie Ci wygodnie i luźno.

Z odpowiednio dobraną biżuterią oraz butem na obcasie, będziesz wyglądać bardzo elegancko i dostojnie. W porównaniu do krótkich sukienek, długie nadają dojrzałego wyglądu oraz dostojności. Jeśli chcesz podkreślić swoją klasę oraz wyczucie stylu to maxi sukienka idealnie sprawdzi się w tym zadaniu.

Ten trend bardzo mi odpowiada, ponieważ od dłuższego czasu krótkie spódniczki i sukienki mi się znudziły. Długo czekałam, na to by w modzie tych wyłącznie kobiecych ubrań coś się zmieniło. W końcu się doczekałam i już wiem, że ten trend jest dla mnie.

Polecam go zarówno dziewczynom jak i kobietom, ponieważ każda będzie wyglądała dostojnie i dojrzale w sukience maxi.

Za duży plus można wziąć również to, że moda zaczyna odchodzić od strasznie krótkich sukienek, które eksponują aż za wiele. Wśród otaczającej nasz wszędzie sex kultury możemy w końcu zobaczyć światełko w tunelu i oby maxi sukienka była tym światełkiem.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s