Szukaj, śnij, odkrywaj – nowa kolekcja Femi Pleasure

Femi Pleasure to marka zrodzona z pasji i pomysłu dwóch sióstr – Kamili i Anity Nawarkiewicz. Ich znakiem rozpoznawczym w branży odzieżowej stały się tworzone z wysokiej jakości materiałów bluzy dla kobiet z ciekawymi nadrukami i w kolorystyce, której na rynku odzieżowym zwyczajnie brakowało.

W tym roku Femi Pleasure zachwyciło nas już swoją letnią kolekcją osadzoną w tropikalnych klimatach, czym marka zdobyła jeszcze większe uznanie kobiet w całym kraju. Nowa kolekcja jesień-zima 2016/2017 o nazwie „szukaj, śnij, odkrywaj” zabierze nas w góry, gdzie na tle pięknych, surowych krajobrazów i sportów zimowych pobudzimy swoją wyobraźnię i odziejemy się w nowe pomysły w stylu Femi Pleasure.

femipleasure

Zamiłowanie do natury oraz sportów zimowych sióstr Nawarkiewicz przejawia się w nowej kolekcji, na którą składają się poza charakterystycznymi bluzami, także bombery, lekkie puchówki, wełniane płaszcze, czapki, spodnie oraz nowe komplety odzieży termoaktywnej. Wszystkie utrzymane w nowej stylistyce, która stawia zarówno na wysoką funkcjonalność jak i niebanalny styl.

Sesja zdjęciowa nowej kolekcji Femi Pleasure autorstwa Roberta Ceranowicza odbyła się w austriackich Alpach, gdzie podkreślane są zalety nowej ciepłej kolekcji odzieży, którą zabrać można zarówno na przechadzkę po górach jak i na szalone chwile na stoku narciarskim. Kolekcja utrzymana jest w ciekawych, stonowanych kolorach: odcieniach szarości, burgundzie czy granacie.

Motywem przewodnim sesji odnoszącym się do hasła kolekcji jest podróż po górskich szlakach i leśnych ścieżkach, gdzie surowe alpejskie krajobrazy sprawdziły się doskonale, podtrzymując motyw podróży, marzeń i kobiecego stylu bycia.

Femi Pleasure

W nowej kolekcji nie obejdzie się także od charakterystycznych dla FemiPleasure nadrukach, które tym razem nawiązywać będą do azteckich wzorów rodem z ameryki południowej.

Nowa kolekcja polskiej marki odzieżowej dla kobiet dostępna jest w sprzedaży od końcówki sierpnia i z pewnością doskonale sprawdzi się na jesienne zawirowania pogodowe i niskie temperatury, które coraz bardziej przybliżają nas do kolejnego sezonu zimowego.

Nową kolekcję FemiPlaeasure znajdziesz TUTAJ

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s