Pierwsze pomysły na prezenty świąteczne

Święta za pasem. Dzisiaj wybierzemy pierwszych kilka prezentów dla bliskich. Jak przystało na kobiety, będziemy nieco samolubne i zaczniemy od płci pięknej. Co kupić pod choinkę mamie, siostrze, przyjaciółce? Oto parę pomysłów.

Jaki powinien być prezent perfekcyjny? Ile osób, tyle pomysłów i tyleż odpowiedzi na to pytanie. Dla niektórych powinien być drogi i luksusowy – w końcu Boże Narodzenie jest raz w roku. Dla innych oryginalny i ciekawy – by pokazać bliskiej osobie, że jest dla nas wyjątkowa. Jeszcze inni lubią łączyć te cechy. Dziś przedstawimy gadżety, które trafiają w sam środek, czyli są “w sam raz dla każdego”. Ani za drogie, ani za skromne. Ani zbyt oklepane, jak nam się zdaje, ani też zbyt dziwne i rzadkie. Pomysły na prezenty, które spodobają się większości kobiet. Oto one:

I Szkatułka na biżuterię

Niby popularny pomysł – a jednak nie tak bardzo. Jak się okazuje, większość pań – w różnym wieku, ma problem z pomieszczeniem swojej biżuterii w kasetkach, szufladach i pudełeczkach. Takich gadżetów nigdy zatem za wiele. Szkatułka na biżuterię z pewnością się przyda – a jeśli nie będzie czym jej zapełnić, na następne kilka okazji z rzędu będziesz mieć problem z głowy. Będziesz kupować drobne błyskotki 🙂

szkatulka2 szkatulka3 szkatulka4 szkatulka5 szkatulka6

Szkatułki na biżuterię ze sklepu Srebropol.pl

II Zestaw do hybrydy

Manicure hybrydowy jest teraz bardzo na czasie i jeśli któraś z nas jeszcze nie robi go samodzielnie, to z pewnością marzy o tym, by zacząć 😉 Całe zestawy można już kupować za kwoty nawet od 100 zł. W skąd wchodzi lampa UV, lakiery, bazy i utwardzacze, niezbędne pilniczki, akcesoria i preparaty do usuwania czy do odtłuszczania paznokci.

hm

lakier hybrydowy Semilac

III Modne dodatki do ubrania

Niby klasyk, ale akurat dodatków nigdy zbyt wiele. Klucz tkwi w tym, by wybrać oryginalny, niebanalny i taki, jakiego obdarowywana osoba nie ma jeszcze w swojej kolekcji. Trafić w gust wcale nie jest aż tak trudno, gdy wybieramy spośród modnych i fajnych rzeczy 🙂

3b92d0ee6afa1792932738e20e93230f bizuteria czarnatorebka1 kobalt6

akcesoria ze sklepu Monashe.pl

IV Sekretnik

Nie wiesz, co to takiego? Sekretnik srebrny to wisiorek, do którego możemy włożyć zdjęcie. Tak, właśnie tak nazywa się otwierane serduszko, które widziałaś pewnie w filmach i gazetach. Bardzo wiele z nas chciało mieć podobne, ale nie wiedziałyśmy, gdzie je kupić. Teraz nie ma nic łatwiejszego, wszystko dostępne jest w sieci, na wyciągnięcie ręki. Sekretnik to bardzo sentymentalny i miły rodzinny akcent. Możemy z powodzeniem podarować go siostrze czy mamie.

otwierane-serduszko

sekretnik srebrny ze sklepu Srebropol.pl

Oto kilka naszych pomysłów, ale nie martwcie się, to dopiero początek! Zatem koniec części pierwszej. Teraz podawajcie swoje propozycje, co Wy najbardziej chciałybyście dostać w tym roku?

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s