Co kupić tacie pod choinkę?

Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż, więc najbliższa pora pomyśleć o prezentach. O ile wybór podarunku dla mamy, przyjaciółki czy siostry nie nastręcza większych trudności, tak z prezentem dla taty wiele osób ma problem. W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć na pytanie co kupić tacie na święta i podsunąć Wam kilka pomysłów.

Pierwszym co przychodzi na myśl jest para ciepłych skarpetek lub góralskie kapcie. Prezent może i praktyczny, ale raczej mało oryginalny. Można kupić też skórzany pasek do spodni lub nowy portfel. Jeśli jednak szukamy czegoś bardziej niebanalnego, dobrym pomysłem są szklanki do whisky Normann Copenhagen.

szklanki do whisky

Szklanki do whisky charakteryzują się kształtem tulipana i oprócz oryginalnego wyglądu mają także inną zaletę. Dzięki szerokiej podstawie i stożkowatej górze szklanki te są bardzo cenione przez koneserów whisky, bo pozwalają lepiej ocenić kolor trunku. Dodatkowym plusem jest to, że do ich wykonania użyto specjalnego ręcznie formowanego szkła, które jest idealnie przezroczyste.

Jeśli szklanki do whisky to nie do końca to czego szukacie, można pokusić się o zakup jakiegoś ładnego krawata, szalika, maszynki do golenia lub zestawu kosmetyków. Wszystko zależy od tego ile pieniędzy chcemy przeznaczyć na prezent. Zdecydowanie droższą opcją będzie markowy szwajcarski zegarek, telefon komórkowy czy aparat fotograficzny. Jeśli szukamy czegoś mniej kosztownego, dobrym pomysłem będzie skrzynka na narzędzia, mały zestaw śrubokrętów lub wielofunkcyjny scyzoryk. Zawsze można kupić też ładny kubek, perfumy lub eleganckie pióro do pisania.

Wybierając prezent powinniśmy przede wszystkim skupić się na tym, jakie osoba przez nad obdarowywana ma zainteresowania. Z czego innego ucieszy się zapalony majsterkowicz, a co innego doceni koneser szlachetnych trunków typu whisky, dlatego przed zakupem podarunku warto zastanowić się co mogłoby się spodobać bliskiej nam osobie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s